כדורגל בועות

מוכנים לעוף באוויר?

מה זה כדורגל בועות?

זה יכול להיות משחק כדורגל או היאבקות סומו. מדובר בלהיט ענק – כדורי פלסטיק ענקיים המגנים על השחקנים. כדורי הבאבל בול הינם בקטרים שונים של 1.2 / 1.5 / 1.8 מטר כאשר יש בתוכו מעין צינור רחב הפתוח משני הכיוונים.
בתוך אותו “צינור” נמצאות שתי רצועות כתפיים מרופדות לכתפי השחקן ושני ידיות לידי השחקן העוזרות לו לנווט את הכדור ברחבי המגרש בקלות.
הכדור קל מאוד ומשקלו כמעט ואינו מורגש. הכדור הינו שקוף לחלוטין וניתן לראות דרכו בקלות.
הכדור עוצב כך שלא משנה כיצד השחקן ייפול או יותר נכון יעוף וייפול הוא עדיין לא יוכל לקבל מכה. כדי לשחק מומלץ בחום בגדי ספורט ונעלי ספורט. איך מתנהל המשחק: באתגר הבאבל בול ניתן להשתתף עד שמונה שחקנים בכל קבוצה כאשר כל משחק מתנהל בין 7-15 דקות.
כל קבוצה מקבלת שער כמו במשחק כדורגל רגיל אך עם הבדל אחד קטן… במשחק הבאבל בול אין שוער ואין פאולים!

מוכנים לקרב?

מה המשחק כולל ?

אנו מציעים מגוון תוספות שיסייעו לך לקחת את המשחק שלך לרמה הבאה. המשחק כולל 3 מפעילים לאורך כל הפעילות מוזיקת אווירה מתנפחים בכל הגדלים שישמשו כמחסה בזמן משחק. תחימת אזור המשחק ומטרות קליעה.

 • מוזיקת אווירה
 • ביטוח לכל המשתתפים
 • ציוד נלווה (קונוסים,מטרות,וכו..)
 • תמונות מהאירוע למזכרת.
כנסו לאתר

התקשרו עכשיו!

איך מזמינים את המשחק ?

מארגנים קבוצה של 10 אנשים ומעלה בטווח גילאים דומה ומזמינים. מוצאים מגרש מתאים גודל המגרש הרצוי הוא 20 מטר על 10 מטר. המגרש יכול להיות מגרש דשא רגיל,דשא סנטטי,פרקט PVC או כל מתחם עם אדמה ישרה ונקייה. המגרש יכול להיות בשטח פתוח מדשאות או פארקים. כמו כן גם באולמות ספורט. מתקשרים אלינו סוגרים תאריך ומקום ומשחקים!.

 • מארגנים קבוצת חברים.
 • בוחרים מקום למשחק
 • ומתקשרים
להזמנות
0
ימי ספורט
0
ימי הולדת
0
השתתפו בהפעלות

מגוון של משחקים עם כדורי הבועה

 • null

  גלדיאטור

  שתי קבוצות מתחרות בסגנון ה – CTF. המשימה היא לתפוס את דגל של הקבוצות השנייה ולהחזיר אותו לצד שלך בזירה מבלי ליפול.

 • null

  כריש ודגים

  אדם אחד הוא “כריש” וכל השאר “דגים”. הדגים מנסים לחצות את השדה מבלי להידרס על ידי הכריש. אם הם ייפלו הם נפסלים ויוצאים מהמגרש.

 • null

  קרב סומו

  שני שחקנים נלחמים אחד בשני בתוך מתחם עגול המטרה להוציא את היריב מחוץ לעיגול!

 • null

  כדורגל בועות

  במגרש משחקים שתי קבוצות 4v4 או 5v5. אין שוערים, ואין חוקים. המטרה להכניס כמה שיותר גולים לשער של הקבוצה היריבה, לדחוף לקפוץ ולהעיף את היריב באוויר מומלץ ביותר!

 • null

  לתפוס את דגל

  אחד המשחקים הפופולריים ביותר שלנו. מתחלקים לקבוצות ומנסים לקחת לקבוצה היריבה את הדגל. כאשר שחקן מצליח לקחת את הדגל עליו לחזור לבסיס שלו מבלי שיפילו אותו בדרך!

 • null

  פוטבול בועות

  שחקן אחד מכל קבוצה הוא הכדור. כדי לנצח צריך שהכדור של הקבוצה שלך יגיע לתוך אזור הסיום של הקבוצה השנייה, תוך שמירה על הכדור של הקבוצה השנייה מחוץ לאזור הסיום שלך.

מה זה כדורגל בועות?

בכדור הבועה, השחקנים לובשים חליפת בועה מתנפחת המאפשרת להם לדחוף בבטחה אחד את השני ולהתגלגל. אתם יכולים לשחק משחקים כמו כדורגל בועות, קרבות סומו, לתפוס את הדגל ואת ומלחמת בועות. כדור הבועה היא אטרקציה מושלמת עבור מסיבות יום הולדת, ימי חברה, אירועים בבית הספר, ועוד.

הצוות שלנו מספק, מגדיר ומטפל בכל הפרטים של האירוע שלכם ואף יכול לעזור לך למצוא מיקום במידת הצורך. חייג אלינו כדי להזמין את אירוע כדור הבועה שלך!

מטרות כדורגל

מטרה ענקית בגובה 4 מטר תצטרכו לבעוט את הכדור ולנסות לקלוע כמה שיותר קרוב למרכז! זה הרבה יותר קשה ממה שאתם חושבים!

כדורסל 4 בשורה

משחק מבוסס על המשחק הלוח “4 בשורה“ בשילוב כדורסל. המשחק כולל 7 טבעות כדורסל בגודל מלא, 42 כדורים ו42 גומות. מטרת המשחק היא לחבר 4 כדורים בשורה,טור,ואלכסון. משחק תחרותי מהנה המשלב מיומנות רבה ויכולת מחשבה.

משחקי רצפה

משחקי רצפה גרסאות ענקיות של כמה מהמשחקים האהובים ביותר. מודרני, רטרו ,ומשחקי לוח. אם אתם רוצים לשחק ובגדול, כאן זה המקום!

מתנפח קליעה למטרה

מתנפח קליעה למטרה עם כדורים צפים באוויר. דרך מעולה לבחון את הכישרון שלכם ואת המיומנות בחץ וקשת, הכדורים המרחפים בעזרת האוויר ויצרים את היעד המושלם.