ראש בראש אטרקציות

אטרקציות לכל אירוע ולכל כיס
מטרות כדורגל

מטרה ענקית בגובה 4 מטר תצטרכו לבעוט את הכדור ולנסות לקלוע כמה שיותר קרוב למרכז! זה הרבה יותר קשה ממה שאתם חושבים!

כדורגל בועות

אתם נמצאים בתוך בועה גדולה מתנפחת שמכסה אתכם ומגנה עליכם. הקפיצות, ההתגלגלויות, וההתנגשויות הן אלה שיגרמו לך לאושר ולצחוק בלתי פוסק עם שאר החברים. וכל זה בבטיחות מלאה!

חץ וקשת תג

קרבות וחץ קשת עם חצים מיוחדים עם ראשי ספוג. משחקים בתוך מבנה או בחוץ. חץ קשת תג משלב
אלמנטים של פיינטבול, מחניים, וחץ וקשת משחק פעולה עם הרבה אדרנלין ובעיקר הנאה!!

כדורסל 4 בשורה

משחק מבוסס על המשחק הלוח “4 בשורה“ בשילוב כדורסל. המשחק כולל 7 טבעות כדורסל בגודל מלא, 42 כדורים ו42 גומות. מטרת המשחק היא לחבר 4 כדורים בשורה,טור,ואלכסון. משחק תחרותי מהנה המשלב מיומנות רבה ויכולת מחשבה.

משחקי רצפה

משחקי רצפה גרסאות ענקיות של כמה מהמשחקים האהובים ביותר. מודרני, רטרו ,ומשחקי לוח. אם אתם רוצים לשחק ובגדול, כאן זה המקום!

מתנפח קליעה למטרה

מתנפח קליעה למטרה עם כדורים צפים באוויר. דרך מעולה לבחון את הכישרון שלכם ואת המיומנות בחץ וקשת, הכדורים המרחפים בעזרת האוויר ויצרים את היעד המושלם.

0
ימי ספורט
0
ימי הולדת
0
השתתפו בהפעלות

לא יודעים איזה אירוע להזמין?

חברת ראש בראש אטרקציות תשמח לעמוד לשירותכם במענה הטלפוני או בדואר האלקטרוני לכל שאלה, פניה או בקשה.

אצלנו תמצאו מגוון רחב של אטרקציות לכל אירוע, אשר יגרמו למסיבה שלכם להיות כיפית, ייחודית ומהנה במיוחד. אנו נוכל להתאים עבורכם חבילה אטרקטיבית במיוחד לאירוע שלכם תוך התחשבות בכמות המשתתפים, אופי האירוע ותקציב הלקוח.

אצלנו בראש בראש אטרקציות תמצאו מגוון רחב של מתנפחים ופעילויות ספורט, מתקנים חדשים ויחידים מסוגם בארץ בשלל גדלים המתאימים למגוון גילאים!

סוגי אירועים

כדורגל בועות - גיל 8 - 15
כדורגל בועות - גיל 30 - 16
חץ וקשת תג - גיל 30 - 16
חץ וקשת תג - גיל 40 - 20

למה אנחנו?

ציוד חדשני ובלעדי

בחברת ראש בראש אטרקציות ישנם אטרקציות בלעדיות שתמצאו רק אצלנו. כמו כן חברתנו מתחדשת ומתעדכנת בציוד ואטרקציות מהחדשות והמיוחדות בעולם.

צוות מקצועי

המפעילים של ראש בראש הם צוותים מנוסים ומקצועיים, בעלי תודעת שירות גבוהה אשר ילוו אותכם לאורך כל האירוע ויתאמו עצמם לסוג האירוע בחיוך ובמקצועיות .

בטיחות

בחברתנו הבטיחות היא לפני הכל. לכן יש תקנון בטיחות מחמיר שמפעיל מטעמנו מעביר למשתתפים לפני כל פעילות. וביטוח לכל המשתתפים

פריסה ארצית

ראש בראש אטרקציות מגיעה לכל חלקי הארץ. כל מה שצריך לעשות זה להזמין ואנחנו כבר נדאג לשאר האירוע.

תמונות מאירועים

בין לקוחותינו