אטרקציות לגיבוש חברה

ערב חברה, אירוע שכולו הנאה וגיבוש. עם אטרקציות לגיבוש חברה של ראש בראש לא עוד מסיבות חברה משעממות ויבשות. חברה לא יכולה להתנהל בלי עובדים מסורים, וכדי לשמור על עובדים מסורים ולתת להם אווירה נעימה בעבודה אין כמו יום גיבוש מהנה לעובדי החברה. ארגון והפקת יום כיף לעובדים וקבוצות הינה מלאכה קשה אשר מכילה שלבי תכנון רבים… חשיבות ימי הכיף הינה חשובה ונחוצה לעובדים ולמקום העבודה אין כמו יום כיף או יום גיבוש לעובדים על מנת להתרענן לחדש כוחות ולבלות בכיף יחד באטרקציות יחד מחוץ למקום העבודה

חץ וקשת תג

כדורגל בועות

אם אתם מחפשים פעולה ואקשן חץ וקשת תג זו האטרקציה בשבילכם. פעילות קבוצתית המשלבת ספורט פעולה וחשיבה יצירתית. הפעילות מתאימה לגברים ונשים כאחד. משימות יום הגיבוש מגוונות ומאתגרות פועלים בקבוצות בתחושה כיפית ומשחררת. המשימות בוחנות מגוון רכב של כישורים, כגון: שיתוף פעולה, כושר, מנהיגות, זריזות מחשבה, ודיוק.

כדורגל בועות לערב גיבוש מלא כיף ואדרנלין פעילות ספורט וחוויה אדירה אטרקציה יחידה מסוגה בארץ. אתם נמצאים בתוך בועה גדולה מתנפחת שמכסה אתכם ומגנה עליכם. הקפיצות, ההתגלגלויות, וההתנגשויות הן אלה שיגרמו לך לאושר ולצחוק בלתי פוסק עם שאר החברים לעבודה וכל זה בבטיחות מלאה!

זורבול

ספורט זורבול – חדש ובלעדי בארץ ספורט מיוחד ומדליק כל ערב חברה. הזורב הוא כדור ענק שהמשתתפים נכנסים אליו עם כל הגוף ! אפשר לרוץ ולהתנגש אפשר להתגלגל במורד גבעה ולהוסיף קצת מים ולהרגיש בתוך מגלשת מים שלא נגמרת! פעילות אקסטרים שלוקחת אותכם לקצה!

תוספות להפעלות גיבוש חברה

ראש בראש מציעה לכם מגוון תוספת להפעלות המרכזיות שלנו תוספות עם אופי תחרותי !

מטרות כדורגל

מטרה ענקית בגובה 4 מטר תצטרכו לבעוט את הכדור ולנסות לקלוע כמה שיותר קרוב למרכז! זה הרבה יותר קשה ממה שאתם חושבים!

כדורסל 4 בשורה

משחק מבוסס על המשחק הלוח "4 בשורה" בשילוב כדורסל. המשחק כולל 7 טבעות כדורסל בגודל מלא, 42 כדורים ו42 גומות. מטרת המשחק היא לחבר 4 כדורים בשורה,טור,ואלכסון. משחק תחרותי מהנה המשלב מיומנות רבה ויכולת מחשבה.

פינות ישיבה זולה

פינות ישיבה שישדרגו לכם את האירוע בצורה משמעותית. ופים ומחצלות שמעניקים מגוון פתרונות ישיבה לכולם!

מתנפח קליעה למטרה

מתנפח קליעה למטרה עם כדורים צפים באוויר. דרך מעולה לבחון את הכישרון שלכם ואת המיומנות בחץ וקשת, הכדורים המרחפים בעזרת האוויר ויצרים את היעד המושלם.

0
גיבוש חץ וקשת
0
גיבוש כדור בועה
0
השתתפו בהפעלות גיבוש חברה

בין לקוחותינו

חלק מלקוחות ראש בראש שעשות אטרקציות לגיבוש חברה איתנו
null

להזמנת אירוע

צור קשר

null

אטרקציות לאירועים

אטרקציות לכל סוגי האירועים

null

לאתר קרבות חץ וקשת תג

קרבות חץ וקשת תג הדבר הבא בעולם הפעולה הגיע לארץ

null

לאתר באבל בול - UBB כדור בועה

טירוף כדורגל חדש בארץ!